Word jij enthousiast over een voedselproduct dat dagelijks wereldwijd op tafel staat? Voel jij je thuis in een productieomgeving waar kwaliteit en betrouwbaarheid voorop staan? En wil je werken bij een ambitieus familiebedrijf met korte lijnen en echte betrokkenheid? Reageer dan nu en maak binnenkort kennis met de indrukwekkende champignonconservenfabriek van Prochamp.
Prochamp is een familiebedrijf en internationale producent van geconserveerde champignons. Het gehele proces - van compostering en teelt tot verwerking en verpakking - gebeurt in eigen beheer. Deze integrale aanpak zorgt voor maximale grip op kwaliteit, voedselveiligheid en duurzaamheid. De champignons worden geteeld in geconditioneerde ruimtes en na oogst direct verwerkt en verpakt in blik. Samen met 150 collega’s, een moderne fabriek en een sterk geautomatiseerd proces levert Prochamp daardoor hoogwaardige producten aan afnemers in retail en foodservice in het buitenland.
Constante kwaliteit en betrouwbaarheid zijn hierbij zeer belangrijk voor Prochamp. Daarom is het bedrijf op zoek naar een nieuwe Kwaliteitsmanager (QA / QC) . Als Kwaliteitsmanager stuur je het kwaliteitsteam van de fabriek aan en ben je gezamenlijk verantwoordelijk voor Quality Assurance en Quality Control. In deze verantwoordelijke rol zorg jij voor continue kwaliteitsverbetering en voedselveiligheid.
Waarborg en versterk kwaliteit & voedselveiligheid volgens internationale normen
Hands-on kwaliteitsmanager die floreert in een geautomatiseerde productieomgeving
Prochamp gelooft in proactief handelen, servicegerichtheid en korte communicatielijnen. Het bedrijf kent een informele werksfeer, lange dienstverbanden en een warm gemeenschapsgevoel. De tweede generatie van de oprichtersfamilie is actief betrokken in de dagelijkse leiding, wat zorgt voor een sterk verantwoordelijkheidsgevoel, persoonlijke betrokkenheid en ondernemerschap in de hele organisatie.
Prochamp heeft de Werving en Selectie voor de vacature van Kwaliteitsmanager (QA / QC) exclusief uitbesteed aan CeresRecruitment. Een persoonlijkheidstest is onderdeel van de procedure. Voor meer informatie kun je terecht bij Victor van Saltbommel, telefonisch bereikbaar op . Uitgebreide informatie over de organisatie is te vinden op
Sollicitatieproces
Het sollicitatieproces ziet er als volgt uit: