Wat ga je doen?
ICON zoekt deelnemers voor een geneesmiddelenonderzoek naar een nieuw middel voor Hersenstoornissen. Voor je deelname aan het onderzoek ontvang je een vergoeding tot €3.807,-
Het geneesmiddelenonderzoek vindt altijd plaats in het onderzoekscentrum van ICON in Groningen. Daar eet, slaap en verblijf je tijdens het onderzoek. Je gezondheid wordt hier dagelijks goed in de gaten gehouden door onze artsen en verpleegkundigen. Jouw veiligheid staat altijd op nummer 1.
Meedoen aan geneesmiddelenonderzoek levert jou én een ander iets op. Je draagt bij aan de ontwikkeling van nieuwe medicijnen en daarmee aan een beter leven voor patiënten. Voor jouw deelname ontvang je een vergoeding tot €5.076,-
Tijdens je deelname moet je een paar keer per dag iets doen voor het onderzoek, zoals een test of gezondheidscheck. Daarnaast heb je veel tijd voor jezelf!
In het onderzoekscentrum:
Verblijfsperiode
Deel A groep A1: Het onderzoek bestaat uit minimaal 1 periode en maximaal 4 periodes waarbij je gedurende 4 dagen (3 nachten) in het onderzoekscentrum in Groningen zal verblijven, gevolgd door 1 kort bezoek na elke periode. De nakeuring zal tijdens het laatste korte bezoek plaatsvinden. De locatie in Groningen is Van Swietenlaan 6.
Deel A groep A2: Het onderzoek bestaat uit minimaal 1 periode en maximaal 4 periodes waarbij je gedurende 4 dagen (3 nachten) in het onderzoekscentrum in Groningen zal verblijven, gevolgd door 1 kort bezoek na elke periode. De nakeuring zal tijdens het laatste korte bezoek plaatsvinden. De locatie in Groningen is Van Swietenlaan 6.
Deel B: Het onderzoek bestaat uit 1 periode waarbij je gedurende 13 dagen (12 nachten) in het onderzoekscentrum in Groningen zal verblijven. De nakeuring zal 4 tot 6 dagen na je vertrek uit het onderzoekscentrum plaatsvinden. De locatie in Groningen is Van Swietenlaan 6.
Je dient alle genoemde data (voor de groep die jij uitkiest) beschikbaar te zijn om deel te kunnen nemen.
Wat wij bieden:
Gratis gebruik van alle faciliteiten in het onderzoekscentrum: zoals: Playstation 4, Netflix, Wifi, darts, pooltafel, spelletjes en een binnentuin met tafeltennis.
Wat wij vragen:
Solliciteren
Ben jij geïnteresseerd in deelname aan een geneesmiddelenonderzoek en voldoe je aan de eisen? (BMI meten? Klik hier) Klik dan op 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op.
Extra informatie
Kies uit één van onderstaande groepen:
Groep A1a3 (korte bezoeken Groningen of Utrecht)
Groep A1b3 (korte bezoeken Groningen of Utrecht)
Groep A2b2 (korte bezoeken Groningen of Utrecht)