Wil jij aan de slag op de leukste beurzen en evenementen bij Easyfairs in Hardenberg? Wij bieden jou de kans om meteen te starten als horecamedewerker. Kies zelf waar je werkt: in de bediening, achter het buffet, in de koffiecorner of achter de bar. Je krijgt €14,55 bruto per uur en je geeft gewoon door wanneer jij beschikbaar bent.
Wat ga je doen?
Bereid drankjes en serveer ze aan bezoekers.
Deel gerechten uit en vul de buffetten op tijd aan.
Zorg dat je werkplek netjes en overzichtelijk blijf
Je gaat aan de slag via Actief Werkt! bij Easyfairs in Hardenberg. Zij organiseren evenementen en beurzen waar bezoekers en exposanten elkaar ontmoeten. Bij Easyfairs werk je in een dynamische omgeving met een team dat trots is op het creëren van unieke ervaringen.
Ben jij enthousiast over deze vacature? Solliciteer dan vandaag nog en ontdek hoe leuk werken bij Easyfairs kan zijn. We kijken uit naar jouw sollicitatie!