Als praktijkverpleegkundige ben jij het eerste aanspreekpunt voor uiteenlopende (complexe) fysieke en mentale zorgvragen. Je draait zelfstandig spreekuur, begeleidt patiënten met chronische aandoeningen en geeft voorlichting en zelfzorgadvies. Je hebt als praktijkverpleegkundige veel verantwoordelijkheid, waarbij de huisarts de eindverantwoordelijkheid draagt. Je werkt nauw samen met de huisarts, doktersassistenten en POH-GGZ. En je stemt waar nodig af met het COA, de apotheek en specialisten met ruimte om jezelf te ontwikkelen. Je werkt binnen regelmatige uren (08.30 – 17.00 uur) op verschillende locaties binnen jouw regio.
De doelgroep is divers: verschillende culturen, nationaliteiten, leeftijden en talen. Vaak werken we met een tolk om de zorgvraag zo goed mogelijk te beantwoorden. Die diversiteit maakt je werk inhoudelijk uitdagend en afwisselend. Je levert zorg die vakmanschap en inlevingsvermogen vereist. De dynamiek van dit werk zorgt ervoor dat geen dag hetzelfde is.
Bij GezondheidszorgAsielzoekers (GZA) werk je op plekken waar zorg er écht toe doet. Op alle COA-locaties door heel Nederland bieden wij toegankelijke eerstelijnszorg.
Je begeeft je in een totaal andere wereld waar je te maken hebt met diverse culturen. Ambulant werken past perfect in deze ‘dorpen op zichzelf`. Azc-locaties openen en sluiten soms snel. Door de wisselende in- en uitstroom van bewoners bekijken we steeds waar jouw inzet het hardst nodig is. Samen bepalen we wat het beste bij jou past.
Je werkt daarom niet op één vaste locatie, maar op verschillende asielzoekerscentra in de omgeving van Zevenaar. In dit geval gaat het in ieder geval om de locaties Arnhem, Velp, Wolfheze en Nijmegen. Of je nu werkt op een kleinschalige locatie met 200 bewoners of een grote locatie met 1200, je bent altijd een belangrijk onderdeel van een hecht, multidisciplinair en professioneel team waar het zorghart duidelijk naar voren komt.
Heb je nog inhoudelijke vragen? Neem dan contact op met Madelon Comvalius, Regiomanager op 06 27 30 14 29.